Reference


provozovatelů internetových časopisů 

rovAn link up


Jan Outlý

Provozovatel / Brnovpohybu.cz

Proč připravujeme internetový časopis?

Komunikace v online prostoru je samozřejmostí dnešní doby. Jako trenér a ambasador pohybové všestrannosti jsem byl postaven před volbu vhodného online řešení pro oblast pohybových aktivit dětí a dospělých v Brně a okolí. Nabídka na trhu je poměrně široká, jak počtem a druhem aktivit, tak i rozsahem demografického spektra, které se snažíme oslovit a zaujmout. Hledal jsem řešení, kde by se přehledně, na jednom místě, prezentovaly jednotlivé aktivity, akce, trenéři, partneři. Řešením je pro mne online magazín, který se stává nástrojem pro komunikaci pro sportovní kluby a oddíly, širokou veřejnost, stávající i budoucí partnery.

Proč rovAn link up?

Dobrý partner je základem úspěchu jakéhokoliv projektu. V neziskovém sektoru je dost těžké vystačit s rozpočtem při hledání profesionálních řešení. rovAn link up jsem zvolil pro vynikající poměr cena/výkon jejich produktu a pro jejich schopnost citlivě vnímat a naladit se na individualitu klienta. V neposlední řadě je pro mne důležitá rovina osobních hodnot, která se promítá do realizace projektu, jeho komunikace a vizí do budoucna.“

A jak jsou spokojeni samotní klienti a partneři internetového časopisu CentrumBrna.cz?


Vyplatí se jim publikovat a inzerovat v časopisu, který využívá službu rovAn link up?


Ing. Jana Eckhardtová

Marketing / VÝVOJ Třešť 

Publikuje v časopisu: CentrumBrna.cz

"Nezávislé PR je v dnešní době téměř zapomenuté slovo. Bez obrovských reklamních rozpočtů si ani v PR malý a střední podnikatel neškrtne.

Proto vždy vítám nezávislé médium s rozmanitým a smysluplným obsahem, které má široké publikum. Medium, které mým klientům dává neomezený prostor ke komunikaci, zajišťuje vysokou návštěvnost a kvalitní zpětné odkazy. A navíc to všechno v naprosto intuitivním editačním rozhraní za zlomkovou cenu v porovnání s veřejným mediálním a reklamním prostorem. Věřím, že se týmu Rovanu podaří vytvořit a spojit celou síť těchto časopisů a vytvořit tak zcela svobodné médium dostupné i menším firmám."

Jan Pokorný

Ředitel / společnost pohanka&co
 

Publikuje v časopisu:
CentrumBrna.cz

"Jako hodináři často s našimi zákazníky řešíme zda vybrat quartzové nebo mechanické hodinky, minerální nebo safírové sklíčko. Publikovali jsme na toto téma v časopisu CentrumBrna.cz dva články. Zkuste si zagooglit na téma "safírové sklíčko", pravděpodobně na první stránce najdete odkaz právě do časopisu CentrumBrna.cz, a to na článek: Jaké chtít sklíčko na hodinkách?“


Magdaléna Hlatká

PR / Kino Scala a Hadivadlo


Publikuje v časopisu:
CentrumBrna.cz

"V Brne vzniklo už niekoľko kultúrnych portálov, no my CentrumBrna.cz považujeme za najprehľadnejší, užívatľsky najjednoduchší a podľa nášho názoru má aj obrovský dosah.“

Hlavní přínosy služby rovAn link up

rovAn link up

  • Představuje cenově výhodný a účinný nástroj marketingu, PR a komunikace k dosažení záměru a cílů organizací.
  • Šetří organizacím čas a provozní náklady. Díky službě rovAn link up probíhá rychlá aktivace časopisu. Provozovatel získá redakční systém, přičemž nemusí řešit složitou komunikaci s programátory, grafiky a kodéry, ušetří tak měsíce času, které by jinak věnoval vývoji a realizaci podobného projektu. Má dále k dispozici marketingovou a zákaznickou podporu.
  • Poskytuje neomezený online prostor k uveřejňování příspěvků, v rámci organického vyhledávání podle klíčových slov umožňuje zobrazení článků organizace na první straně vyhledávače Google.
  • Vytváří síť tematických a oborových časopisů, které spolu mohou spolupracovat. Součástí služby jsou pravidelná setkávání - diskuse o trhu, novinkách, semináře, workshopy, předávání zkušeností a know-how.
  • Prostřednictvím obchodního modelu umožňuje pohodlné financování všech provozních nákladů a dosažení zisku. 
  • A další...