Reference


provozovatelů internetových časopisů 

rovAn link up


Jan Outlý

Provozovatel / Brnovpohybu.cz

Proč připravujeme internetový časopis?

Komunikace v online prostoru je samozřejmostí dnešní doby. Jako trenér a ambasador pohybové všestrannosti jsem byl postaven před volbu vhodného online řešení pro oblast pohybových aktivit dětí a dospělých v Brně a okolí. Nabídka na trhu je poměrně široká, jak počtem a druhem aktivit, tak i rozsahem demografického spektra, které se snažíme oslovit a zaujmout. Hledal jsem řešení, kde by se přehledně, na jednom místě, prezentovaly jednotlivé aktivity, akce, trenéři, partneři. Řešením je pro mne online magazín, který se stává nástrojem pro komunikaci pro sportovní kluby a oddíly, širokou veřejnost, stávající i budoucí partnery.

Proč rovAn link up?

Dobrý partner je základem úspěchu jakéhokoliv projektu. V neziskovém sektoru je dost těžké vystačit s rozpočtem při hledání profesionálních řešení. rovAn link up jsem zvolil pro vynikající poměr cena/výkon jejich produktu a pro jejich schopnost citlivě vnímat a naladit se na individualitu klienta. V neposlední řadě je pro mne důležitá rovina osobních hodnot, která se promítá do realizace projektu, jeho komunikace a vizí do budoucna.“

Řekli o nás


Ing. Jana Eckhardtová

Majitelka / Malá Marketingová

"Nezávislé PR je v dnešní době téměř zapomenuté slovo. Bez obrovských reklamních rozpočtů si ani v PR malý a střední podnikatel neškrtne.

Proto vždy vítám nezávislé médium s rozmanitým a smysluplným obsahem, které má široké publikum. Medium, které mým klientům dává neomezený prostor ke komunikaci, zajišťuje vysokou návštěvnost a kvalitní zpětné odkazy. A navíc to všechno v naprosto intuitivním editačním rozhraní za zlomkovou cenu v porovnání s veřejným mediálním a reklamním prostorem. Věřím, že se týmu studia rovAn podaří vytvořit a spojit celou síť těchto časopisů a vytvořit tak zcela svobodné médium dostupné i menším firmám."

Hlavní přínosy služby rovAn link up

rovAn link up

  • Představuje cenově výhodný a účinný nástroj marketingu, PR a komunikace k dosažení záměru a cílů organizací.
  • Šetří organizacím čas a provozní náklady. Díky službě rovAn link up probíhá rychlá aktivace časopisu. Provozovatel získá redakční systém, přičemž nemusí řešit složitou komunikaci s programátory, grafiky a kodéry, ušetří tak měsíce času, které by jinak věnoval vývoji a realizaci podobného projektu. Má dále k dispozici marketingovou a zákaznickou podporu.
  • Poskytuje neomezený online prostor k uveřejňování příspěvků, v rámci organického vyhledávání podle klíčových slov umožňuje zobrazení článků organizace na první straně vyhledávače Google.
  • Vytváří síť tematických a oborových časopisů, které spolu mohou spolupracovat. Součástí služby jsou pravidelná setkávání - diskuse o trhu, novinkách, semináře, workshopy, předávání zkušeností a know-how.
  • Prostřednictvím obchodního modelu umožňuje pohodlné financování všech provozních nákladů a dosažení zisku. 
  • A další...