Reference


provozovatelů internetových časopisů
LINKUP
MEDIA


Řekli o nás


Ing. Jana Eckhardtová

Majitelka / Malá Marketingová

"Nezávislé PR je v dnešní době téměř zapomenuté slovo. Bez obrovských reklamních rozpočtů si ani v PR malý a střední podnikatel neškrtne.

Proto vždy vítám nezávislé médium s rozmanitým a smysluplným obsahem, které má široké publikum. Medium, které mým klientům dává neomezený prostor ke komunikaci, zajišťuje vysokou návštěvnost a kvalitní zpětné odkazy. A navíc to všechno v naprosto intuitivním editačním rozhraní za zlomkovou cenu v porovnání s veřejným mediálním a reklamním prostorem. Věřím, že se týmu studia rovAn podaří vytvořit a spojit celou síť těchto časopisů a vytvořit tak zcela svobodné médium dostupné i menším firmám."

Hlavní přínosy konceptu      LINKUP MEDIA

LINKUP MEDIA

  • Představuje cenově výhodný a účinný nástroj marketingu, PR a komunikace k dosažení záměru a cílů organizací.
  • Šetří organizacím čas a provozní náklady. Díky komplexní službě probíhá rychlá aktivace časopisu. Provozovatel získá redakční systém, přičemž nemusí řešit složitou komunikaci s programátory, grafiky a kodéry, ušetří tak měsíce času, které by jinak věnoval vývoji a realizaci podobného projektu. Má dále k dispozici marketingovou a zákaznickou podporu.
  • Poskytuje neomezený online prostor k uveřejňování příspěvků, v rámci organického vyhledávání podle klíčových slov umožňuje zobrazení článků organizace na první straně vyhledávače Google.
  • Vytváří síť tematických a oborových časopisů, které spolu mohou spolupracovat. Součástí služby jsou pravidelná setkávání - diskuse o trhu, novinkách, semináře, workshopy, předávání zkušeností a know-how.
  • Prostřednictvím obchodního modelu umožňuje pohodlné financování všech provozních nákladů a dosažení zisku. 
  • A další...