Reference


provozovatelů internetových časopisů 

rovAn link up


A jak jsou spokojeni samotní klienti a partneři internetového časopisu CentrumBrna.cz?


Vyplatí se jim publikovat a inzerovat v časopisu, který využívá službu rovAn link up?


Ing. Jana Eckhardtová

Marketing / VÝVOJ Třešť 

Publikuje v časopisu: CentrumBrna.cz

"Nezávislé PR je v dnešní době téměř zapomenuté slovo. Bez obrovských reklamních rozpočtů si ani v PR malý a střední podnikatel neškrtne.

Proto vždy vítám nezávislé médium s rozmanitým a smysluplným obsahem, které má široké publikum. Medium, které mým klientům dává neomezený prostor ke komunikaci, zajišťuje vysokou návštěvnost a kvalitní zpětné odkazy. A navíc to všechno v naprosto intuitivním editačním rozhraní za zlomkovou cenu v porovnání s veřejným mediálním a reklamním prostorem. Věřím, že se týmu Rovanu podaří vytvořit a spojit celou síť těchto časopisů a vytvořit tak zcela svobodné médium dostupné i menším firmám."

Jan Pokorný

Ředitel / společnost pohanka&co
 

Publikuje v časopisu:
CentrumBrna.cz

"Jako hodináři často s našimi zákazníky řešíme zda vybrat quartzové nebo mechanické hodinky, minerální nebo safírové sklíčko. Publikovali jsme na toto téma v časopisu CentrumBrna.cz dva články. Zkuste si zagooglit na téma "safírové sklíčko", pravděpodobně na první stránce najdete odkaz právě do časopisu CentrumBrna.cz, a to na článek: Jaké chtít sklíčko na hodinkách?“


Magdaléna Hlatká

PR / Kino Scala a Hadivadlo


Publikuje v časopisu:
CentrumBrna.cz

"V Brne vzniklo už niekoľko kultúrnych portálov, no my CentrumBrna.cz považujeme za najprehľadnejší, užívatľsky najjednoduchší a podľa nášho názoru má aj obrovský dosah.“

Hlavní přínosy služby rovAn link up

rovAn link up

  • Představuje cenově výhodný a účinný nástroj marketingu, PR a komunikace k dosažení záměru a cílů organizací.
  • Šetří organizacím čas a provozní náklady. Díky službě rovAn link up probíhá rychlá aktivace časopisu. Provozovatel získá redakční systém, přičemž nemusí řešit složitou komunikaci s programátory, grafiky a kodéry, ušetří tak měsíce času, které by jinak věnoval vývoji a realizaci podobného projektu. Má dále k dispozici marketingovou a zákaznickou podporu.
  • Poskytuje neomezený online prostor k uveřejňování příspěvků, v rámci organického vyhledávání podle klíčových slov umožňuje zobrazení článků organizace na první straně vyhledávače Google.
  • Vytváří síť tematických a oborových časopisů, které spolu mohou spolupracovat. Součástí služby jsou pravidelná setkávání - diskuse o trhu, novinkách, semináře, workshopy, předávání zkušeností a know-how.
  • Prostřednictvím obchodního modelu umožňuje pohodlné financování všech provozních nákladů a dosažení zisku. 
  • A další...